1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Stacja bazowa TETRA Motorola MTS1

Stacja bazowa Motorola MTS1 TETRA

Kalkulator kosztów

Liczba dni wynajmu:
Cena wynajmu za dzień plus VAT i ewentualne koszty transportu

System radiowy TETRA ma tę zaletę, że można instalować dodatkowe komórki radiowe, szczególnie w zastosowaniach tymczasowych. MTS1 Tetra Cell firmy Motorola można szybko zainstalować na ścianie lub na słupach, dzięki czemu można go używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ta wysokowydajna komórka radiowa obsługuje pełną funkcjonalność stacji bazowej TETRA i zapewnia wystarczające bezpieczeństwo nawet w przypadku awarii łącza lokacji, aby kontynuować pracę w lokalnym trybie radiowego trankingu.

Pełne bezpieczeństwo dzięki komórce Tetra

Wodoodporna obudowa radiotelefonu MTS1 ma stopień ochrony IP66. Obejmuje statyczne i dynamiczne szyfrowanie interfejsu lotniczego, a także uwierzytelnianie grupowe. W przypadku awarii łącza ruch jest przekierowywany do bezpiecznej komunikacji w normalnym trybie trankingowym. Kolejną zaletą tej potężnej komórki Tetra jest alarm i zarządzanie siecią, która została zaprojektowana dla niezawodności.

Minimalne koszty energii i konserwacji

Koszty energii są zredukowane do minimum dzięki zintegrowanej baterii z ładowarką, ale także można dodatkowo obniżyć koszty dzięki mocowaniu do końcówki masztu. Dzięki istniejącej sieci szkieletowej IP można również obniżyć koszty operacyjne. Z reguły prostowniki nie są konieczne ze względu na bezpośrednie wejście prądu zmiennego, co również przyczynia się do szybszej instalacji i uruchomienia.

Oszczędne i ekonomiczne wykorzystanie częstotliwości i technologii

Wysokowydajna komórka Tetra firmy Motorola MTS1 jest nie tylko idealna do użytku tymczasowego, ponieważ może wykorzystać cały potencjał systemu radiowego TETRA. Dzięki metodzie szczeliny czasowej można uzyskać na częstotliwości do czterech kanałów wywoławczych, co przyczynia się do bardzo ekonomicznego wykorzystania. Łącząc ze sobą dwie stacje bazowe MTS1, tworzymy indywidualne rozwiązania o bardzo wysokiej i ekonomicznej dostępności.

Cechy MTS1 to:

  • Bezpieczeństwo

  • Elastyczna i szybka instalacja

  • Solidna, odporna na warunki atmosferyczne obudowa

  • Większy opór

  • Automatyczne wykrywanie i korekcja błędów

  • Niskie koszty utrzymania i niskie koszty eksploatacji

  • Telefonia, SDS i indywidualne pakiety głosowe i dane

  • Mobilność do sterowania

Jesteś zainteresowany MTS1 Tetra Cell, naszymi radiotelefonami, zestawami słuchawkowymi bądź najnowszym cyfrowym TourGuide Unite?

Z przyjemnością stworzymy niezobowiązującą ofertę w bezkonkurencyjnych cenach. Można skontaktować się z nami poprzez E-Mail kontakt@radio-wynajem.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 0800.11.88.44.0 lub +493029381970. Istnieje również możliwość stworzenia własnej niezobowiązującej oferty na naszej stronie poprzez Konfigurator. Wystarczy kliknąć na przycisk "Stwórz ofertę wynajmu".

Stwórz ofertę wynajmuStwórz ofertę wynajmu

Stacja bazowa TETRA Motorola MTS1 PDF