1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radio-Wynajem.pl inwestuje w nowy tester akumulatorów Cadex

Testowanie akumulatorów Cadex

Od rozpoczęcia naszej działalności regularnie testujemy nasze akumulatory do radiotelefonów Motoroli. Wymieniamy części i całkowicie wymieniamy akumulatory by zapewnić Państwu nieustanną i bezproblemową pracę z naszymi urządzeniami.

Dzięki zainwestowaniu na początku maja w nowy tester akumulatorów amerykańskiego producenta Cadex, jesteśmy w stanie zbadać i dokładnie przetestować nasz cały zapas akumulatorów.

Jednostki Cadex 7000 w połączeniu z Software \"Battery Shop\" są w stanie przetestować każda ilość akumulatorów. Dotychczasowe posiadane przez nas testery Cadex zostały zaktualizowane do najnowszej wersji oprogramowania poprzez Chip.

Oferta testowania akumulatorów
Bardzo chętnie przeprowadzimy u Państwa analize posiadanych akumulatorów m.in. baterii modeli: Motorola CP040, Motorola GP340, Motorola DP340 i wszystkich innych modeli Motoroli serii GP, CP i DP.

Dzięki uniwersalnej technologii, jesteśmy również w stanie profesjonalnie sprawdzić stan akumulatorów innych producentów.

Test akumulatora trwa średnio 12 godzin i dostarcza informacji na temat aktualnej pojemności baterii i zachowania podczas ładowania.

Przy konwencjonalnych akumulatorach NiMH jesteśmy w stanie je odświeżyć i sprawić ze ich czas działania znacznie się wydłuży.
Producent Cadex należy do czołowych testerów akumulatorów dostępnych na rynku i współpracuje od wielu lat z Motorolą w USA. (-> www.cadex.com)

Radio-Wynajem.pl inwestuje w nowy tester akumulatorów Cadex