1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Nowości w asortymencie

Repeater Motorola DR3000 od Radio-Wynajem.pl

... lub inaczej mówiąc: zakupy z Radio-Wynajem.pl.

Nasza porządnie zapracowana ekipa z magazynu – którą powiększył w marcu 2014 Nico – nie wygląda na wielce zadowoloną z tego faktu:

Radio-Wynajem.pl zrobiło spore zakupy w pierwszym kwartale 2014.

Pragniemy utrzymać obecny poziom usługi oraz zapewnić możliwośc obsługi większych zleceń w 2014 roku (firmy przemysłowe, festiwale, produkcje filmowe z Hollywood (!) oraz budowy) W tym celu zakupiliśmy kilka nowych urządzeń:


 • 30 x przekaźnik DR3000 z zasilaczem awaryjnym
  Okręt flagowy wśród przekaźników (naturalnie firmy Motorola), oferuje technologię cyfrową lub hybrydową z mocą nadawczą 40W – czego chcieć więcej. Łącznie dysponujemy 50 takimi przekaźnikami, co pozwala nam na pokrycie całych miast. Również nowe DR3000 korzystają z technologii Linked Capacity Plus, dzięki czemu możliwe jest łączenie ich ze sobą. Poza tym, można nimi zdalnie zarządzać. Więcej o przekaźniku (->
  Motorola DR3000)

 • 100 x SL4010
  Lekkie, high-endowe radiotelefony Motorola są cenione nie tylko przez naszych klientów uprawiających kolarstwo, czy pracujących w przemyśle lub kateringu, ale również prze naszych programistów.
  SL4010 jest wyposażona w moduł opcyjny, na który możemy wgrywać własne aplikacje. Łącznie z naszymi radiotelefonami SL4000 posiadamy łącznie 200 radiotelefonów Motorola z serii SL.

 • 60 x DP4801 ATEX
  Ochrona przed wybuchem w najlepszym wykonaniu – do tego w cyfrowym radiotelefonie. Do teraz byliśmy zmuszeni dodatkowo zamawiać radiotelefony ATEX. Kończymy z tym. Od teraz dysponujemy 200 radiotelefonami ATEX. Co zrobić, aby nic się nie zapaliło? Wypożyczyć
  Motorola DP4801 ATEX!

 • 40 x radiotelefon stacjonarny DM4600
  Aby zapewnić komunikację nawet wewnątrz kontenerów nie oszczędzaliśmy na akcesoriach, zapasowym zasilaniu, czy antenach zewnętrznych.
  Motorola DM4600 nadaje się do montażu wewnątrz samochodu i jest często używana podczas rajdów.

 • 500 x akumulatorów Motorola
  Regularnie testujemy i wymieniamy nasze akumulatory. Nie jest to dla nas prosta robota, jednak dzięki temu nasi klienci
  mają zapewnione bezstresowe i bezproblemowe użytkowanie naszych urządzeń. Wymieniamy wszystkie akumulatory, które mają mniej niż 85% oryginalnej pojemności.

 • Anteny
  Mniej prestiżowe niż repeatery czy radiotelefony, lecz jednak: właściwa antenna pozwala na komunikację na ogromne odległości.
  30 x nadajnik Procon
  5 kilometrów kabla antenowego LowLoss
  40 x antena płaska Procon (indoor / outdoor)
  2 x antena masztowa 20m
  sprzęgacze, deupleksy itp. itd.
  wszystko dostępne od ręki

Do tego dochodzą nowe ładowarki, rozszerzenie naszego asortymentu stacji testowych CADEX, nowe oprogramowanie, różne aktualizacje i ulepszenia itp. itd. - całość kosztowała nas sześciocyfrową sumę w Euro. Krótko mówiąc rośniemy w siłę, za co pragniemy podziękować naszym wiernym partnerom oraz dużym i małym klientom, którzy nam to umożliwiają.

Nowości w asortymencie