1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Wiele nowości w marcu :)

Wiele ciekawego wydarzyło się w pierwszym kwartale tego roku - nasz kolega Gregor pomyślnie usunął swojego zęba mądrości, kształcąca się u nas Karo zdała swoje wszystkie egzaminy, liczba naszych Motoroli CP040 osiągnie niedługo 1000 sztuk, nawiązaliśmy współpracę z Siemens AG i zajęliśmy się mediami socjalnymi: Facebook, Google Plus, Youtube. Poza tym obniżyliśmy koszty transportu naszego sprzętu! (Dzięki TNT)


Powyższe zmiany jak i wprowadzenie regulatora cen przy niektórych naszych radiotelefonach w marcowych newsach na Radio-Wynajem.pl

Radio-Wynajem.pl rośnie Pierwsze dwa miesiące roku 2013 były naszymi najlepszymi od założenia firmy. Cieszymy się z nowych klientów z branży karnawałowej, dwóch największych na rynku agencji ochroniarskich i współpracy z Siemens AG. Chcemy podziękować wszystkich naszym klientom, partnerom i współpracownikom. Jesteśmy dumni z naszego wyniku i dalej pracujemy nad naszą ofertą i serwisem.


Koszty transportu w Radio-Wynajem.pl tańsze już od teraz

Dzięki większemu obrotowi i większej ilości zamawianego przez Państwa sprzętu, byliśmy w stanie renegocjować nasze koszty transportu z kurierem TNT. Różnica w cenie dostępna jest od zaraz przy wynajmie każdego urządzenia. Korzystniejsze ceny dotyczą również osób, które osobiście odbierają wynajęty sprzęt oraz transportu kurierem rowerowym w obrębie Berlina - Fahrwerk Berlin.


Nowe Radiotelefony

Motorola CP040 ku naszemu zadowoleniu stała się najbardziej popularnym urządzeniem w naszej ofercie - na ogonie siedzi jej jednak lżejszy model Motorola GP344. Dlatego też zainwestowaliśmy w nowe modele tych radiotelefonów i już niedługo stan naszych Motoroli CP040 przekroczy 1000 sztuk.


Facebook, Youtube & Google Plus

1000 lajków na naszej niemieckiej stronie na facebooku Funkgeräte-Vermietung.de – dziękujemy! Nieco pominęliśmy w ostatnich latach media socjalne, teraz jednak nadrabiamy zaległości. Ponadto oferujemy klientom, którzy polubili naszą stronę na Google Plus i Facebooku korzystne rabaty. Nie jesteśmy jednak obecni na Twitterze bo uważamy, że limit 160 znaków to dla nas za mało. Z tego powodu nasz kolega Moritz stworzył pierwsze wideo (w którym wyjaśnia działanie regulatora cen), które dostępne jest na naszym profilu na Facebooku i na YouTube.

Linki:

Funkgeräte-Vermietung.de Google Plus Profil
Funkgeräte-Vermietung.de Facebook Profil
Funkgeräte-Vermietung.de YouTube Profil

 

Zmiany w zespole

Już w zeszłym roku dołączyli do nas Christopher i Gregor - oboje zostaną przedstawieni w kolejnych newsach. Kształcąca się u nas Karo opuszcza nas zespół po zdanych egzaminach i trwającej 3 lata wspaniałej współpracy (dziękujemy Karo!). Życzymy Ci dużo szczęścia w dalszej karierze.


Zmiany na Radio-Wynajem.pl

Niemniej ważne są niektóre zmiany, które zaszły na naszej stronie internetowej. Wprowadziliśmy regulator cen, który szybko i w prosty sposób oblicza cenę wynajmu za dzień, biorąc pod uwagę nasze rabaty (które zaczynają się już od 2 dnia wynajmu). 
Poniżej mała demonstracja systemu w filmiku YouTube: 

Wiele nowości w marcu :)