1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Motorola Application Developer

Partner Motorola Aplication
Developer Motorola Application

Numer pięć już działa – wkrótce skończymy naszą szóstą aplikację, która niedługo będzie funkcjonowała razem z innymi, licznymi programami firmy Motorola. Wszystko to dzięki temu, że jesteśmy oficjalnymi programistami aplikacji firmy Motorola.

Od ponad dziesięciu lat jesteśmy aktywni w branży projektowania stron WWW oraz zajmujemy się łączeniem komunikacji radiowej poprzez LAN i WLAN. Na początku tego tygodnia udało nam się z sukcesem zakończyć obszerny proces akredytacji do programu Motorola Application Partner, co pozwala nam na rozszerzenie naszej oferty o następujące usługi:

  • Motorola Application Development
  • Motorola Application Partnership

Oficjalna akredytacja przez Motorolę umożliwia nam między innymi bezpośredni dostęp do narzędzi deweloperskich Motorola Developer Kit i innych – akredytacja ta stanowi dla nas znaczny zysk wiedzy, co znacznie pomoże nam w uaktualnianiu oprogramowania naszych radiotelefonów Mototrbo (jak np. bardzo popularnego SL4000)

Oprócz narzędzia wysyłkowego, przy pomocy którego można szybko i prosto koordynowac za pomocą GPS usługi kurierskie w sieci Mototrbo, opracowujemy obecnie koncept aplikacji, która dosłownie sterowałaby radiotelefonem. Kolejne aplikacje Motorola czekają już u nas w kolejce – będziemy je udostępniać - częściowo za darmo.

Jeżeli mają Państwo pytania, lub potrzebują Państwo wsparcia w tematyce aplikacji Motorola, to z chęcią przystaniemy na wspólną kawę – można ją wypić również podczas rozmowy telefonicznej.

Autor: Daniel Knappe (zarządzanie techniczne, specjalista ds. technicznej organizacji imprez zbiorowych), dk@funkgeraete-vermietung.de, 030/29381970

Motorola Application Developer