1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Cyfrowe radiotelefony- już od teraz w Radio-Wynajem.pl

Inwestujemy w nowe cyfrowe radiotelefony i przekaźniki Motoroli.

Cyfrowe radiotelefony i przekaźniki razem z akcesoriami- już od teraz w Radio-Wynajem.pl.

Na pierwszym planie zawsze stoją inwestycje, więc w obecnym kwartale zainwestowaliśmy w cyfrowe radiotelefony Motoroli- model Mototrbo DP3400- oraz pasujące do niego cyfrowe przekaźniki Motoroli- Mototrbo DR300.

Mototrbo to marka stworzona przez Motorolę, która skupia w sobie wszystkie cyfrowe radiotelefony i przekaźniki tej firmy. Mototrbo oznacza lepszą jakość zarówno wysyłanego i odbieranego sygnału, dłuższą pracę akumulatora dzięki bardziej inteligentnemu zarządzaniu energią oraz większą prostotę i szybkość programowania tych urządzeń (w porównaniu do modeli GP340 lub CP040).

Oprócz cyfrowych radiotelefonów i przekaźników dysponujemy również sporą ilością akcesoriów- między innymi słuchawki Bluetooth do modelu Mototrbo DP3400, które są już dostępne w magazynie Radio-Wynajem.pl

Motorola DP3400 może pracować również w otoczeniu analogowym, gdyż jest urządzeniem hybrydowym (połączenie radiotelefonu analogowego z cyfrowym). Swój pełen wachlarz możliwości pokazuje jednak tylko w pełnym trybie cyfrowym. Chętnie zapraszamy naszych klientów i wszystkich zainteresowanych do przetestowania nowego modelu radiotelefonu (Motorola DP3400). Dotychczasowe zastosowanie (Potsdamer Platz Berlin, Targi we Frankfurcie, Allianz Arena w Monachium) wypadło bardzo pozytywnie i chętnie rozszerzymy nasz program o kolejne nowe cyfrowe radiotelefony, takie jak Motorola MTP 850 S, o które się aktualnie staramy.

Na wszelkie pytania dotyczące modelu DP3400, przekaźników DR3000, a także zalet urządzeń cyfrowych bardzo chętnie Państwu odpowiemy.

Cyfrowe radiotelefony- już od teraz w Radio-Wynajem.pl