1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Przyuczamy do zawodu „specjalista ds. logistyki magazynowej“

Wychowanek specjalista logistyka magazynowa Jeremy

2 kilometry stalowych rur, kilkaset metrów kwadratowych płyt OSB, kilka załamań fizycznych i psychicznych szefa... i skończyliśmy: nasz nowy magazyn jest gotowy! Jednocześnie zostaliśmy całkowicie oficjalnie przedsiębiorstwem przyuczającym do zawodu „specjalista ds. logistyki magazynowej”.

Nowy system magazynowania został wymyślony oraz obliczony przez naszego głównego technika, realizacją projektu zajeli się wszyscy (!) pracownicy (przede wszystkim Elias i Oliver). Przebudowa magazynu stała się konieczna z powodu coraz większego zapotrzebowania na sprzęt do komunikacji radiowej, a przede wszystkim zajmujące sporo miejsca przekaźniki radiowe (SLR5000, DR3000). Dostępna do najmu liczba tych urządzeń tylko w tym roku czterokrotnie się zwiększyła. Dodatkowo niezliczone ilości anten, masztów oraz kabli antenowych chciały być dobrze magazynowane.

Wracając do głównej myśli newsa - Spreenauten przedstawiają: Jeremy!

Jeremy jest czwartym prawdziwnym berlińczykiem w firmie i jednocześnie pierwszym wychowankiem kierunku „specjalista ds. logistyki magazynowej”. Już w pełni sezonu zaliczył u nas – jak widać z sukcesem – 8-tygodniową praktykę. Cieszymy się mając Go na pokładzie!

P.S. Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować kolegom z drużyny Cologne LED, a w szczególności panu Rothweiler, który nam w kwestii nowego oświetlenia fantastycznie doradził. Swoją drogą używamy teraz oświetlenia LED: LED Panel 120 x 30 (dla zainteresowanych).

ArcelorMittal (rury stalowe) oraz Holz Possling (płyty OSB) to kolejni adresaci, do których w najbliższej przyszłości wyślemy jeszcze butelkę wina.

Przyuczamy do zawodu „specjalista ds. logistyki magazynowej“