1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radio-Wynajem.pl | Nasza nowa uczennica Karolin Kober!

To już oficjalne. Drużyna Radio-Wynajem.pl powiększyła się o jedną osobę. Od 1. września 2010 Pani Karolin Kober (21 lat) została oficjalnie częścią naszego zespołu w Berlinie. Karolin pracuje w dziale obsługi klienta i odpowiada na Państwa pytania dotyczące warunków wynajmu radiotelefonów. Nasza uczennica startuje pełną parą i już zaczyna obsługiwać klientów w naszej firmie.

Przekonała nas do siebie prostymi słowami "Bardzo cieszę, że mogłabym zacząć kształcenie w Radio-Wynajem.pl w Berlinie."

Radio-Wynajem.pl zarządzane przez Eventelligence ltd. życzy Pani Karolin wiele sukcesów w jej życiu prywatnym, zawodowym i naukowym w naszej firmie.


Już od roku 2006 firma Eventelligence ltd. zajmuje się wynajmem profesjonalnej technologii komunikacyjnen. Radio-Wynajem.pl wynajmuje w całych Niemczech radiotelefony i systemy radiotelefoniczne. Czy Walkie Talkie we Franfurcie, czy radiotelefony w Monachium- zawsze jesteśmy tam, gdzie nasi klienci. Dzięki wysokiej jakości obsługi klienta i serwisu technicznego cieszymy się z rosnącego grona naszych klientów, którzy sprawiają, że nasza oferta staje się coraz bogatsza.

Norman Peetz, manager projektu w Eventelligence ltd.

Radio-Wynajem.pl | Nasza nowa uczennica Karolin Kober!