1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radio-Wynajem.pl rozpoczyna sezon letni...

CSD sponsoring radiotelefonów

... biorąc udział w różnych festiwalach i wprowadzając nowe słuchawki do helikopterów.

Początek lata w naszej firmie tradycyjnie oznacza czynny udział w projektach wykorzystujących technologię CSD oraz sponsoring takich projektów w całej Europie. Kolorowo, kreatywnie i z bezproblemową komunikacją - z takimi przedsięwzięciami identyfikujemy się w 100%.

Ze względu na wiele zapytań dotyczących sponsoringu - odpowiadamy -  "No budget? No problem!" - informacje dotyczące sponsoringu dostępne są już na naszej stronie Radio-Wynajem.pl. Prosimy zajrzeć pod zakładkę "Sponsoring". Wspieramy nie tylko projekty filmowe i szkoły filmowe, ale także masę eventów oraz wykłady na uniwersytetach.

Nowości zawitały również do naszego magazynu. Zainwestowaliśmy m.in. w słuchawki używane w helikopterach oraz zestawy słuchawkowe, które wyposażone zostały w super głośne przetworniki dźwięku - wszystko gotowe na sezon koncertów i festiwali.

Na koniec jeszcze tylko: "Głowa do góry" do wszystkich naszych klientów z terenów dotkniętych powodzią - lato jest długie i oczywiście wszystkie niezrealizowane zamówienia nieodpłatnie anulowaliśmy - to samo dotyczyc sponsoringu na obszarach dotkniętych powodziami.

Życzymy wszystkim pięknego i słonecznego sezonu letniego!

Radio-Wynajem.pl rozpoczyna sezon letni...