1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Nasz magazyn Spreenauten jest urządzony!Jesteśmy już dobrze wyposażeni w naszym nowym magazynie i wreszcie mamy nie tylko wystarczająco dużo miejsca na radiotelefony Motoroli, ale także na duże kable antenowe 7/8 ". Oczywiście nadal istnieją odpowiednie zestawy słuchawkowe, mikrofony głośnikowe, baterie, wzmacniacze i akcesoria jak np. torby na radio, anteny magnetyczne lub łączniki antenowe..

Jesteśmy teraz w stanie spontanicznie przeprowadzić naprawdę duże instalacje,co jest możliwe nie tylko dzięki nowej technologii przenośników, ale także dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego odnoszącego sukcesy zespołu Spreenauten.

Wynajmowanie i kupowanie radioodbiorników w Berlinie i nie tylko działa szybko i  profesjonalne, a przede wszystkim jest tanie.

Nasi stali klienci mogą oczekiwać korzystnych zniżek na długoterminowe wynajmy i oczywiście jesteśmy dostępni dla nowych klientów na wszelkie zapytania związane z komunikacją bezprzewodową pod numerem telefonu 0800.11.88.44.0 lub +49. (0) 30.293.81.97-20 oraz e-mailem na adres mail@funkgeraete-vermietung.de

 

Nasz magazyn Spreenauten jest urządzony!