1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Nowe urządzenie pomiarowe z wbudowanym analizatorem widma

Analizator widma, warsztat

Nadszedł sierpień – czas aby powitać nasze nowe urządzenie pomiarowe, z którego cieszy się nasz elektrotechnik Elias (i nie tylko on). Sercem tego urządzenia jest szerokopasmowy analizator widma, który umożliwia nam między innymi kalibrację anten Duplex naszych przekaźników (m.in Motorola DR3000). ATTEN AT5011A (tak brzmi nazwa tego świetnego urządzenia) uzupełnia system Rhode & Schwarz, na którym się do tej pory opieraliśmy – system ten pracował na granicy wytrzymałości.

Od dziś chętnie oferujemy również kalibrację złożonej technologii bezprzewodowej jako samodzielną usługę, niezależnie od tego czy wynajmują Państwo nasze radiotelefony.

Pomiaru można dokonać na systemach pomiędzy 0.15 a 1050MHz, specjalizujemy się (jakże mogłoby być inaczej?) w radiotelefonach. Jesteśmy jednak również kompetentnymi parnerami dla radiooperatorów amatorów.

Już w styczniu zainwestowaliśmy w dwa przenośne mierniki antenowe. Przy ich pomocy nie tylko możemy na miejścu zmierzyć moc wyjściową przekaźnika oraz przeprowadzić ewentualne korekcje, a również sprawdzić, ile źródeł sygnału jest aktywnych w halach i na wolnej przestrzeni oraz zmierzyć częstotliwość i moc sygnału.

Powyższą usługę również oferujemy zewnętrznie, zawsze z pomocą naszego technika.

Przy okazji:
Krótkoterminowo, do 01.08.2013 tworzymy kolejną ofertę szkolenia do zawodu technika informacyjnego w Berlinie i cieszymy się ze składanych aplikacji.

Zdjęcie ukazuje naszego nowego analizatora widma ATTEN AT5011A w naszym warsztacie (Miejsce: Berlin, Friedrichshein)

Autor: Daniel Knappe (zarządzanie techniczne, specjalista ds. technicznej organizacji imprez zbiorowych), dk@funkgeraete-vermietung.de, 030/29381970

Nowe urządzenie pomiarowe z wbudowanym analizatorem widma