1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radio-Wynajem.pl inwestuje w przekaźnik Motorola GR400 Repeater

Robimy zapasy i włączamy 5 przekaźników Motoroli GR400 Repeater do naszego magazynu.
Przekaźnik Motoroli

Od teraz nasz magazyn dysponuje pięcioma (2 kanałowymi) Motorolami GR400 Repeater. Razem z już posiadanymi przez nas radiotelefonami możemy na 16 kanałach zaopatrzyć w komunikacje radiotelefoniczną bardzo duże powierzchnie jak np. Targi Berlińskie.

Motorola GR400 Repeater oferują maksymalnie 40 Watt siły wysyłanego sygnału i są rzeczywiście prawdziwymi Rock'n Rollowymi systemami, które dostarczymy Państwu w 19'' pokrowcu. Montaż i obsługa- jeśli już raz zaprogramowane (a to robi nasza drużyna przed wysyłką)- jest bardzo prosta:

  • Motorola GR400 Repeater należy umieścić możliwie blisko środka powierzchni, która chcą Państwo pokryć sygnałem. (przy bardzo dużych powierzchniach możliwe jest również pozycjonowanie w łańcuchu)
  • Podłączyć antenę
  • Podłączyć do prądu
  • Włączyć przekaźnik- i gotowe.

Przekaźniki sygnału Motorola GR400 Repeater działają z każdym oferowanym przez nas radiotelefonem np. razem z modelem GP340 i GP344 są aktualnie do wynajęcia (stan 01.03.2011) przy dziennych kosztach w wysokości 50,00€ netto. Warte przypomnienia jest, że przy każdym użyciu muszą zostać zarezerwowane częstotliwości w Niemieckiej Agencji Sieci. Cena wynajmu częstotliwości zaczyna się od 130,00€ (netto, max. 30 dni), czym oczywiście zajmie się nasza drużyna.

Radio-Wynajem.pl inwestuje w przekaźnik Motorola GR400 Repeater