1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Specjaliści od urządzeń radiowych? Poproszę!

Radio-Wynajem.pl oferuje wykształcenie
Oferta pracy jako uczeń

Od 01.08.2014 wszystko rozpoczyna się od nowa – jeden z naszych uczniów (z pewnością!) udanie zakończy naukę u nas i zwolni miejsce ucznia na stanowisko pracownika biurowego lub specjalisty ds. technicznej organizacji imprez zbiorowych.

Nauka będzie odbywała się w naszej siedzibie w Berlinie i będzie obejmowała wszystkie wymagane aspekty (przygotowywanie kawy, zagłębianie się w podwójnej księgowości, sporządzanie bilansu, zarządzanie projektami (również samodzielne), luźne, lecz zarazem bezpieczne bujanie się w wysokich na 20m halach podczas mocowania anten, elektrochnika możliwie bez trwałych uszkodzeń ciała) i wiele wiele więcej.

W skrócie: oferujemy interesujące stanowisko w firmie innej niż wszystkie, w młodym Team’ie, z więcej niż uczciwą zapłatą oraz odpowiedzialnością, którą powierzamy od samego początku.

Podoba się? Złóż aplikację (proszę pod adres dk@funkgeraete-vermietung.de w pliku PDF) – chętnie zaoferujemy najpierw czterotygodniową płatną praktykę.

Autor: Daniel Knappe (zarządzanie techniczne, specjalista ds. technicznej organizacji imprez zbiorowych), dk@funkgeraete-vermietung.de, 030/29381970

Specjaliści od urządzeń radiowych? Poproszę!