1. Stwórz zamówienie
online

2. Potwierdź zamówienie

3. Radiotelefony zostaną dostarczone dzień przed projektem

4. Radiotelefony zostaną odebrane dzień po projekcie

Funkgeräte-Vermietung.de Funkgeräte-Vermietung.de
100% pewność ceny: dzięki darmowej dostawie oraz naszej 12% gwarancji niskiej ceny
Funkgeräte-Vermietung.de

Radio-Wynajem.pl i przyjaciele

Networking - wcześniej nazywało się to przyjacielskimi układami - cieszymy się, że możemy poniżej przedstawić kilku naszych ważnych przyjaciół:

André
Agilocom zajmuje się profesjonalną telekomunikacją w Berlinie już od 10 lat i odpowiedzialny jest między innymi za nasza nową stację telefoniczną VOIP. Stronę internetową tej małej, ale bardzo profesjonalnej firmy możecie Państwo znaleźć pod: www.agilocom.de.

Volker
Volker Berlin - stary berliński ekspert ds. reklamy i już od dawna bardziej jak rodzina, niż przyjaciel dzięki Werbeagentur Berlin. Więcej na ten temat tutaj: www.werbeagentur-berlin.de.

Anu i Falgi
Nasza gwarancja dobrego samopoczucia w Berlinie, przede wszystkim zimą, to Anu i Falgi. Są to dwie terapeutki Spa w Berlinie. Nie możemy ich nie polecić, gdyż dopiero zaczynają, a ich blog o strefie Wellness w Berlinie jest naprawdę fantastyczny: www.welovespa.de.

Nina
Kto jak nie my, rodzice pracujący, wiemy ile znaczy dobra opiekunka dla dzieci. Nina oferuje pomoc przy porodach w domu oraz asystowanie przy porodzie w szpitalu. Jej stronę internetową znajdą Państwo pod: www.hebamme-berlin.de.

Radio-Wynajem.pl & Przyjaciele PDF